Власникам

Гарантія

Корпорація SUZUKI гарантує високу якість своїх автомобілів і відсутність дефектів матеріалів виробничого походження або збирання. Задля більш тривалого терміну служби вашого автомобіля ми радимо всім власникам дотримуватись вимог з експлуатації, своєчасно та в повному обсязі проходити регламентоване технічне обслуговування затверджене виробником.

Гарантійні зобов'язання виробника поширюються на нові автомобілі SUZUKI, придбані в офіційній дилерській мережі ТОВ «НІКО Мегаполіс», згідно з термінами та умовам, які вказані в «Гарантійній та сервісній книжці».

Важливо знати!

У разі виникнення несправності, що підпадає під гарантійні зобов'язання виробника, авторизовані сервісні центри SUZUKI дилерської мережі ДП «АВТО Інтернешнл» безкоштовно виконають ремонт або замінять необхідний вузол використовуючи оригінальних запчастин та керуючись технологією ремонту виробника.

Автомобілі
Види гарантії
Види гарнтіїТерміни гарантії
Загальна гарантія*36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу. Обмеження гарантії на деталі, яким властивий природний знос (див. Розділ «Деталі, яким властивий природний знос») та на деталі, що не покриваються гарантійними зобов’язаннями (див. Розділ «Що не покривається гарантією»).
Лакофарбове покриття кузова*36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу. Гарантія не поширюється на будь-які частини Автомобіля, що не відносяться до пофарбованих зовнішніх поверхонь кузова автомобіля, та у випадках, які наведені у Розділі «Що не покривається гарантією».
Корозія кузова*36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу. Гарантія поширюється на пофарбовані поверхні кузова, за умови дотримання Власником автомобіля вимог Виробника щодо правил експлуатації та догляду за автомобілем, коли корозія проходить з середини на поверхню, окрім випадків наведених у розділі «Що не покривається гарантією».
Оригінальні запасні частини Suzuki **6 (шість) місяців або 10 000 км пробігу Автомобіля, в залежності від того, що настане раніше починаючи від дати встановлення. Гарантія поширюється на придбані та оплачені Клієнтом оригінальні запасні частини Suzuki, що були придбані і встановлені на авторизованому сервісному центрі, за виключенням обмежень, які вказані в Розділі «Гарантія на запасні частини та аксесуари».
Оригінальні аксесуари Suzuki **24 (двадцять чотири) місяці починаючи від дати встановлення на Автомобіль без обмеження за пробігом Автомобіля. Гарантія поширюється на придбані та оплачені Клієнтом оригінальні аксесуари Suzuki, що були придбані і встановлені на авторизованому сервісному центрі, за виключенням обмежень, які вказані в Розділі «Гарантія на запасні частини та аксесуари».

* В залежності від того, що настане раніше, починаючи з дати початку гарантійного терміну експлуатації Автомобіля.

** «Оригінальні запасні частини Suzuki» або «Оригінальні аксесуари Suzuki» - деталі або аксесуари Suzuki, що вироблені Suzuki і реалізуються ДП «АВТО Інтернешнл», та які передбачені для використання на Автомобілях Suzuki.